
пацієнтів
років досвіду
різноманітних відзнак
відрядження в зону бойових дій

Хочу висловити щиру подяку пану Мирославу за якісну, високопрофесійну, кваліфіковану допомогу у лікуванні застарілого перелому двох кісток правої руки, який мучив мене більше місяця. Завдяки проведеній паном Мирославом операції моя рука потихенько відновлюється. Рани від надрізів заживають щвидко і без ускладнень.
Дякую пане, Лікарю!
Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю травматологу Досяку Мирослава Ігоровичу та його команді, які провели операцію по заміні колінного суглоба, позбавив мене страждань і дозволив відчути радість руху без болю. Величезне спасибі Вам від щирого серця Ви чудовий лікар і людина Бажаю вам допомогти ще багатьом людям Бажаю Вам міцного здоров’я і достатку
Висловлюю велику вдячність лікарю. Хочу залишити свій відгук про лікаря ортопеда-травматолога Досяка Мирослава Ігоровича. Дякую за успішно проведену операцію, високий професіоналізм, людяність, невтомну працю. Михайло
Хочу висловити щиру подяку Мирославу Ігоровичу за професіоналізм і тепле ставлення. Перед операцією з видалення гігроми я дуже боялася, але він підтримав, усе детально пояснив і допоміг перебороти мій страх. Операція пройшла успішно, відновлення було легким, і я почуваюся чудово. Окремо хочу відзначити його життєрадісність і позитив, які додають впевненості та спокою пацієнтам. Дуже вдячна за турботу й уважність. Рекомендую Мирослава Ігоровича всім, хто шукає надійного і досвідченого спеціаліста.
Доброго дня. Хотіла подякувати Мирославу Ігоровичу. Я переселенка, з Донецкой області. Отримала перелом руки при обстрілі. У Львові Мирослав Ігорович зробив операцію, та безкоштовно поставив пластину. Через півтора року кістка зрослась, та зняли пластину. Ще раз Велике Дякую Мирославу Ігоровичу.
Виконували бойове завдання неподалік селища Спірне Бахмутського району Донецької області. Під час мінометного обстрілу отримав поранення гомілковостопного суглоба, який був повністю зруйнований осколками. Відвідав не один медичний заклад, думки лікарів щодо вирішення моєї проблеми були різними. З Досяком Мирославом Ігоровичем познайомився випадково через знайомих, його підхід до операції мені дуже сподобався і підходив, оскільки в Мирослава Ігоровича є великий досвід у подібних ситуаціях, особливо з військовими. Операцію проводив Мирослав Ігорович разом із Тарасом Олеговичем у Першій міській лікарні м. Львова, і вона пішла на користь, оскільки після неї я міг сміливіше ставати на ногу без тих болів, що були до операції. Хочу щиро подякувати Мирославу Ігоровичу, Тарасу Олеговичу та всьому персоналу Першої міської лікарні за їхню роботу та ставлення до мене й до інших пацієнтів лікарні, з якими я перебував там під час тривалого лікування. Щира подяка Вам!
Додаткові зображення:
Щиро дякую лікарю травматологу Досяку Мирославу Ігоровичу! Це лікар своєї справи, допоміг вирішити мою проблему з повторним переломом гомілки.
Завжди все розкаже, пояснить як потрібно. Побільше б таких лікарів! Враження від лікаря тільки позитивні.
Грамотний підхід, спокійна атмосфера, дуже приємний, уважний і фахівець своєї справи. Хороший лікар, дуже рекомендую!
Коментар лікаря:
Операції проведена з приводу незрощеного перелому кісток гомілки, септичної нестабільності металофіксаторів. Первинно пацієнтка оперована в районній лікарні.
Видалено пластину та проведено позавогнищевий остеосинтез апаратом Ілізарова. На другий день після операції пацієнтка ходить з дозованим навантаженням.
Хочу виразити велику вдячність лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу та його команді, які провели операцію для збереження руки, за яку не давали жодного шансу що вона буде робочою. До операції, я не міг вже нормально працювати рукою настільки, що не втримував крушку з чаєм, та лікар провів операцію і врятував мою руку до життя. Увесь період, що знаходився в лікарні, я був оточений турботою, високим професіоналізмом, і просто людським ставленням.
Я дуже радий, що в нашій країні є ще хороші грамотні лікарі, які не байдужі до людських проблем і їхнього здоров’я.
Велике Вам Дякую. Нехай ваша праця у лікарській сфері віддається Вас сторицею… Слава Україні.
Я бойовий офіцер ЗСУ, лейтенант, доброволець! Виконуючи бойове завдання на позиціях біля м. Бахмут, а саме н.п. Опитне, при черговому штурмі наших позицій, та вступивши у ближній бій з ворогом – отримав тяжке осколкове поранення обох рук, від вибуху гранати.
Лікування моїх рук після декількох стабілізаційних пунктів проводилось у м. Львів, а саме у лікарні святого Луки (раніше 8-ма міська лікарня). Де я і познайомився з чудовим спеціалістом, який супроводжував моє лікування впродовж усіх 3-х тижнів, а саме з ортопед-травматологом Досяк Мирослав Ігорович.
Мирослав Ігорович, не просто проводив лікування, він зшив і склав мої руки, знову в руки. Декілька операцій, десятки перев’язок – все це проводилось на вищому професійному рівні лікаря, Мирослав Ігоровича.
Взагалі хочу відмітити загалом увесь персонал відділення хірургії лікарні! Всі працівники, лікарі, медсестри – усе направлено на те, щоб хворий почував себе максимально комфортно і затишно!
У нашому житті, нам доводиться часто звертатися по медичну допомогу до лікарів і кожна людина знає, як це добре потрапити на прийом до доброго спеціаліста. В цьому відгуку, я хочу подякувати лікарю ортопеду-травматологу Досяк Мирославу Ігоровичу. При складному переломі ноги, я звернулася до нього про допомогу і не пошкодувала, бо потрапила дійсно до розумного лікаря з золотими руками і добрим серцем. Настає день виписки і я дякую Богу, що медичну допомогу я отримала саме у Досяк Мирослава Ігоровича, якого дуже люблять і поважають пацієнти. Дякую лікарю за гарний настрій перед операцією, дякую за перевʼязки, які ви робили особисто, а також за гарне відношення до пацієнтів. Бажаю вам рясних Божих благословінь.