
пацієнтів
років досвіду
різноманітних відзнак
відрядження в зону бойових дій

Хочу висловити щиру подяку пану Мирославу за якісну, високопрофесійну, кваліфіковану допомогу у лікуванні застарілого перелому двох кісток правої руки, який мучив мене більше місяця. Завдяки проведеній паном Мирославом операції моя рука потихенько відновлюється. Рани від надрізів заживають щвидко і без ускладнень.
Дякую пане, Лікарю!
Хочу висловити Величезну подяку висококваліфікованому спеціалісту з великої літери ортопеду-травматологу Досяку Мирославу Ігоревичу за професіональний підхід щодо мого лікування,людяність і розуміння до людської болі.
Коли я звернувся до лікаря зі своєю хворобою,лікар попри свій щільний графік, радо відгукнувся мені допомогти.Коли я приїхав на прийом,спершу мені сподобався підхід до пацієнта,уважно мене вислухав,що мене турбує і я зразу відчув у своєму серці,що це лікар від Бога і саме він мені надасть дійсно професійну лікарську допомогу.
Я півтора місяці тому , на лівій руці на вказівному пальці перерізав два сухожилля і від того часу в мене не згинався палець.За рекомендацією одних знайомих,мені вони порадили звернутися саме до Мирослава Ігоривича,за що я їм дуже вдячний і не шкодую ні хвилини.Завдяки сучасним технологіям мені зробили якісну операцію,яка тривала до 2 годин.Я в першу чергу, завдячую Богові,що саме цей лікар мене оперував,він так якісно,професійно і акуратно наклав мені шви,я просто в захваті від його сумлінно виконаної роботи.Після цього, він мені призначив якісне лікування.Я дуже вдячний за його турботу і рекомендую його як справжнього спеціаліста і це без перебільшення.І кожного разу коли я приїжаю до лікаря на перев’язку,він завжди радо мене приймає і запевняє,що все буде добре.Сьогодні мені зняли гіпс,пройшов місяць після операції.Я чемно виконуючи всі рекомендації, які мені приписує Мирослав Ігоревич, і починаю помаленько згинати пальцем.
Я від свого імені раджу по допомогу звертатися тільки до цього лікаря Досяка Мирослава Ігоровича,за його чуйне ставлення до своїх хворих,а також, він фахівець своєї справи, щира,приємна і відверта людина.Бути лікарем,це його справжнє покликання.
Я бажаю Вам довгих років життя,вдячних пацієнтів. Низький Вам уклін за Вашу невтомну працю
Хочу виразити велику вдячність лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу, я порізав ліву руку. Рана була важка – перерізані сухожилля, артерія. Операція тривала 5 годин. Дякуючи професійності лікаря мені спасли руку. Дякую.
Хочу висловити величезну подяку Досяку Мирославу Ігоровичу! Звернувся до нього з проблемою — переломами четвертої та п’ятої п’ясткових кісток, що вимагало хірургічного втручання.
Операція пройшла успішно і без жодних ускладнень. Мирослав Ігорович проявив високий професіоналізм, точність і турботу не лише під час самої операції, а й протягом усього періоду відновлення.
Особливо хочу відзначити його відповідальний підхід до післяопераційного супроводу. Лікар надав консультації, детально розписав план реабілітації, вправи та рекомендації щодо відновлення, що значно пришвидшило мою поправку.
Завдяки його кваліфікованій допомозі та увазі до деталей, я швидко повертаю руці функціональність. Рекомендую Досяка Мирослава Ігоровича як чудового спеціаліста, який доводить свою майстерність на кожному етапі лікування!
Хочу виразити велику вдячність лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу та його команді, які провели операцію по заміні кульшового суглоба. До операції, я не міг вже нормально ходити, та лікар поставив мене на ноги. Увесь період, що знаходився в лікарні, я був оточений турботою, високим професіоналізмом, і просто людським ставленням.
Я дуже радий, що в нашій країні є ще хороші грамотні лікарі, які не байдужі до людських проблем.
Велике Вам Дякую.
Хочу висловити найщирішу подяку моєму професійному лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу. Я вперше потрапила до нього в надзвичайно важкий період свого життя. Саме Мирослав Ігорович став тією людиною, який взявся рятувати мою руку з такою впевненістю, людяністю та професіоналізмом, що я повірила. Його підхід це щось неймовірне. Кожне його слово з турботою, кожне рішення виважене з урахуванням мого стану та переживань. Він не просто лікар – він справжній янгол у білому халаті. Операції пройшли успішно а після операцій догляд був на найвищому рівні. Він постійно був на зв’язку, підтримував морально. І зараз коли вже зроблені всі операції, я вдячна Богові, що зустріла на своєму шляху саме Мирослава Ігоровича, завдяки йому, маю змогу радіти кожному дню. Тож прийміть слова подяки і шани:
Живіть творіть під сонцем осяйним. Хай вашим другом буде кожна днина. І будьте вічно молодим . Як в колоску зернина. Хай ваше серце лагідне і ніжне. Незнає болю,смутку і образ. Нехай здоров’я у вас буде І негаразди завжди обминають Вас. Нехай старання Ваші і труди. Помножать успіх в вашім колективі. Живіть в добрі, радості завжди. Та будьте все життя щасливі.
З повагою та вдячністю Катерина Мурдза
Дуже вдячна лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу за те, що він прооперував мене (заміна лівого кульшового суглобу). І позбавив мене нестерпного болю, який я терпіла протягом року і не могла обходитись без знеболюючого і ходила з паличкою.
Мирослав Ігорович дуже хороша людина, приємний в спілкуванні – це лікар від Бога.
Щиро дякую Вам і Вашій команді за високий професіоналізм, людяність і невтомну працю!
З повагою Дмитрик Марія (69р.)
Хочу подякувати лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу за операцію після кульового поранення руки, було пошкоджено променевий нерв. Не міг розігнути кулак, випрямити пальці і виконувати інші рухи руки. Зараз, після операції, моторика руки потихеньку відновлюється, пальці починають працювати, рука стає сильнішою і рухливішою. Операція була зроблена з урахуванням наявності пластини та того, що пройшло багато часу після поранення, і навіть попри це є великий шанс на повне відновлення.
Все було зроблено професійно та якісно. Лікар показав високий рівень і відповідальне ставлення. Окремо хочу відзначити, що лікар підтримує і під час відновлення, дає поради та контролює процес. Дуже дякую за допомогу і підтримку.
Відео до і після операції:
Досяк Мирослав — чудовий спеціаліст і дуже добра людина. Уважний, конкретний і професійний. Чудова комунікація та чіткий план дій, навіть під час консультацій телефоном. Щиро піклується про пацієнтів, усе детально пояснює та розвіює сумніви. У моєму випадку операція на ліктьовому нерві пройшла дуже гладко.
Щиро дякую!
Від усієї душі хочу подякувати прекрасному спеціалісту, лікарю від Бога Досяку Мирославові Ігоревичеві. Дякую Вам за Вашу віддану працю та людяність)
Щаслива, що попала на лікування складного перелому гомілкової кістки саме до Мирослава Ігоревича. Лікар провів складну операцію перелому, зібрав усі осколки кістки, зафіксував пластиною. Щире відношення та турбота про всіх своїх пацієнтів є невідʼємною рисою найкращого лікаря)
Дай Боже Вам міцного здоровʼя, наснаги та нових досягнень у Вашій нелегкій професії!!!
Щиро рекомендую звертатись до Мирослава Ігоревича. Він насправді кращий з кращих, дійсно професіонал своєї справи та чудова людина!!!