
пацієнтів
років досвіду
різноманітних відзнак
відрядження в зону бойових дій

Доброго дня. Хотіла б і я поділитись своїм досвідом співпраці з лікарем Мирославом Ігоровичом Досяком.
Зламала я ногу в стегні. Якщо офіційно, то: неправильно консолідуючий МОС перелом проксимального відділу лівої стегнової кістки.
Першу операцію в місті Самбір було зроблено невдало. Вмонтована конструкція не прижилась, не трималась, була рухомою. Тому шукали допомоги де-ін-де.
У вересні добрі люди дали номер телефону Досяка Мирослава Ігоровича. Зателефонувала, описала ситуацію, лікар запропонував приїхати на огляд. Одразу на другий день мене взяли на операцію. Операція була складна, тривала близько чотирьох годин. Лікарі усунули всі недоліки попереднього оперативного втручання, склали заново кістку, встановили апарат зовнішньої фіксації перелому. Два місяці була в цій конструкції. В листопаді зняли і відтоді почала потрохи відновлювати ходьбу. На сьогоднішній день нога повністю відновила свої функції, за що дуже вдячна лікарю Досяку М.І.
Щиро бажаю Вам сили і здоров’я й надалі допомагати людям у їх складних ситуаціях. Бережи Вас Боже!
Щиро дякую лікарю-ортопеду-травматологу Мирославу Ігоровичу Досяку за його професіоналізм і допомогу. А також, звичайно, персоналу лікарні, який виконував свою роботу ідеально).
Під час поїздки на велосипеді, в певний момент втратив контроль і злетів із нього. Я вдарився безпосередньо ключицею об стовбець, в результаті чого стався перелом ключиці зі зміщенням, після рентгену мені порекомендували лікаря Досяка Мирослава Ігоровича та направили до 1-А міська лікарня ім. Князя Лева де мені після нетривалого очікування зробили операцію на ключиці зі встановленням пластини. Операція пройшла прекрасно і вже за тиждень міг помалу розробляти руку, в потім вже і плече. Весь постопераційний період Мирослав Ігорович був зі мною на зв’язку і слідкував за моїм виздоровленням.
Всього звичайно не розкажеш, але, якщо коротко, то я неймовірно задоволений максимальним професіоналізмом, привітністю і добродушністю Мирослава Ігоровича і всього персоналу лікарні з якими мені пощастило мати справу. Ще раз дякую!
Деякі зустрічі в житті ти плануєш, але з Мирославом Ігоровичем мене звів нещасний випадок – я поламала руку. Із травмпункту мене з уламковим переломом плечової кітки зі зміщенням відправили на консервативне лікування (іммобілізувавши руку косинкою) під спостереження сімейного лікаря (?). Через 10 днів, розглядаючи зроблену рентгенографію, інший травматолог виніс вердикт, що без операції руку в робочому стані зберегти не вдасться і, бачачи мій розпач, порадив звернутися до лікаря ортопеда-травматолога – Досяка Мирослава Ігоровича. За кілька днів моє розтрощене плече було надійно зафіксоване пластиною і розпач відступив, я вже з надією дивилася в майбутнє. Кажуть випадкових зустрічей не буває. Я рада, що у тяжку хвилину, на моєму життєвому шляху, зустрілася ця дивовижна, чуйна людина і кваліфікований лікар від Бога.
Приблизно три тижні тому мій 86-річний дідусь впав на вулиці та зламав руку в області ліктя. Рука зовсім не функціонувала та багато лікарів, з якими ми консультувалися, не давали жодних втішних прогнозів в звʼязку з надскладним переломом зі зміщенням кістки та віком дідуся. Дідусь вже був практично змирився з тим, що залишиться інвалідом з нефункціонуючою правою рукою. На щастя ми потрапили на консультацію до ортопед-травматолога Досяк Мирослава Ігоровича. Лікар уважно оглянув мого дідуся, призначив відповідні обстеження та провів дуже складну операцію з вживленням титанових пластин в ліктьову частину руки. Операція пройшла успішно. В післяопераційний період та до моменту виписки діда з лікарні нагляд з боку лікаря та медичного персоналу був на вищому рівні. Сьогодні дідуся виписали з лікарні. Рука функціонує, а ми щасливі, що все так обійшлося і що на світі є такі грамотні та професійні лікарі, як Досяк Мирослав Ігорович!
Хочу висловити щиру подяку Досяку Мирославу Ігоровичу за високопрофесійну роботу, турботу та увагу під час моєї операції з протезування кульшового суглоба. Завдяки Вашій майстерності та чуйності, я отримала не лише фізичне полегшення, а й повернула віру в якісну медицину.
Операція пройшла успішно, а процес реабілітації проходить набагато легше, ніж я очікувала. Ви – лікар з великої літери, який ставиться до пацієнтів з теплом та розумінням.
Дякую за Вашу підтримку, увагу до деталей і готовність відповісти на всі мої запитання. Я щиро вдячна за Вашу працю та бажаю Вам успіхів у подальшій кар’єрі, міцного здоров’я та всього найкращого!
Доброго дня хочу залишити свій відгук про лікаря травматолога. Досяку Мирославу Ігоровичу! Це лікар своєї справи, допоміг вирішити мої проблеми з моїми травмами. Уважний, акуратний!
Завжди з посмішкою, все розкаже, пояснить як потрібно. Побільше б таких лікарів! Враження від лікаря тільки позитивні.
Грамотний підхід, спокійна атмосфера, дуже приємний, уважний і грамотний фахівець!
Хочу висловити щиру подяку Мирославу Ігоровичу за професіоналізм і тепле ставлення. Перед операцією з видалення гігроми я дуже боялася, але він підтримав, усе детально пояснив і допоміг перебороти мій страх. Операція пройшла успішно, відновлення було легким, і я почуваюся чудово. Окремо хочу відзначити його життєрадісність і позитив, які додають впевненості та спокою пацієнтам. Дуже вдячна за турботу й уважність. Рекомендую Мирослава Ігоровича всім, хто шукає надійного і досвідченого спеціаліста.
Дякую за успішно проведену операцію.
Лікар на своєму місці, людяний.
Бажаю подальших успіхів у всьому.
Від усієї душі хочу подякувати прекрасному спеціалісту, лікарю від Бога Досяку Мирославові Ігоревичеві. Дякую Вам за Вашу віддану працю та людяність)
Щаслива, що попала на лікування складного перелому гомілкової кістки саме до Мирослава Ігоревича. Лікар провів складну операцію перелому, зібрав усі осколки кістки, зафіксував пластиною. Щире відношення та турбота про всіх своїх пацієнтів є невідʼємною рисою найкращого лікаря)
Дай Боже Вам міцного здоровʼя, наснаги та нових досягнень у Вашій нелегкій професії!!!
Щиро рекомендую звертатись до Мирослава Ігоревича. Він насправді кращий з кращих, дійсно професіонал своєї справи та чудова людина!!!
Хочу висловити щиру подяку лікарю ортопеду-травматологу пану Досяку Мирославу Ігоровичу за все, що він для мене зробив. Я опинилася в жахливій ситуації після падіння на нестандартну бруківку в центрі міста. Внаслідок цього отримала перелом із зсувом двох рук. Дякуючи пану Мирославу я була ним оперативно прооперована. Як я розумію, операції на обидві руки були складні. Щиро дякую вам, пане Мирославе Ігоровичу за вашу оперативність, високий професіоналізм, вміння приймати оптимальне рішення під час операції. Я бажаю вам самого міцного здоров’я, подальшого процвітання вам у вашій складній професії, всіх благ вам і родині.З повагою