
пацієнтів
років досвіду
різноманітних відзнак
відрядження в зону бойових дій

Хочу виразити велику вдячність лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу, я порізав ліву руку. Рана була важка – перерізані сухожилля, артерія. Операція тривала 5 годин. Дякуючи професійності лікаря мені спасли руку. Дякую.
Досяк Мирослав — чудовий спеціаліст і дуже добра людина. Уважний, конкретний і професійний. Чудова комунікація та чіткий план дій, навіть під час консультацій телефоном. Щиро піклується про пацієнтів, усе детально пояснює та розвіює сумніви. У моєму випадку операція на ліктьовому нерві пройшла дуже гладко.
Щиро дякую!
Я та мої батьки хочемо подякувати лікарю травматологу 1 Міської Клінічної Лікарні імені Князя Лева Досяк Мирославу Ігоровичу за проведення операції батьку по заміні кульшового суглоба. Дякуємо за ваш професіоналізм, витримку, за гарні настанови та рекомендації. Зараз батько впевнено стоїть на своїх ногах, та вже не відчуває болю який був до операції. Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки у такій не легкій професії, та процвітання, і побільше вдячних пацієнтів.
Також дякуємо усьому персоналу відділення за чуйність, доброту та уважність до кожного пацієнта.
Оксана Куліш
Від щирого серця хочу подякувати лікарю ортопеду-травматологу за врятовану руку!
Понад рік я лікувала хрусткий палець (стенозуючий лігаментит), але жодне лікування не давало результату. Та нещодавно доля звела мене з чудовою людиною — лікарем від Бога, Досяком Мирославом Ігоровичем. Після детального обстеження було прийнято рішення про оперативне втручання.
Операція пройшла успішно, і на сьогодні функції руки повністю відновилися.
Мирославе Ігоровичу, щиро дякую Вам за високий професіоналізм, відданість своїй справі, людяність і доброту! Без жодних сумнівів звертатимусь до Вас у разі потреби й із вдячністю рекомендуватиму іншим.
Велике Вам спасибі!
Я бойовий офіцер ЗСУ, лейтенант, доброволець! Виконуючи бойове завдання на позиціях біля м. Бахмут, а саме н.п. Опитне, при черговому штурмі наших позицій, та вступивши у ближній бій з ворогом – отримав тяжке осколкове поранення обох рук, від вибуху гранати.
Лікування моїх рук після декількох стабілізаційних пунктів проводилось у м. Львів, а саме у лікарні святого Луки (раніше 8-ма міська лікарня). Де я і познайомився з чудовим спеціалістом, який супроводжував моє лікування впродовж усіх 3-х тижнів, а саме з ортопед-травматологом Досяк Мирослав Ігорович.
Мирослав Ігорович, не просто проводив лікування, він зшив і склав мої руки, знову в руки. Декілька операцій, десятки перев’язок – все це проводилось на вищому професійному рівні лікаря, Мирослав Ігоровича.
Взагалі хочу відмітити загалом увесь персонал відділення хірургії лікарні! Всі працівники, лікарі, медсестри – усе направлено на те, щоб хворий почував себе максимально комфортно і затишно!
Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю травматологу Досяку Мирослава Ігоровичу та його команді, які провели операцію по заміні колінного суглоба, позбавив мене страждань і дозволив відчути радість руху без болю. Величезне спасибі Вам від щирого серця Ви чудовий лікар і людина Бажаю вам допомогти ще багатьом людям Бажаю Вам міцного здоров’я і достатку
Подяка від жінки похилого віку Данилівни.
Найперше вітаю всіх мед.працівників лікарні на вул. Ужгородській “Князя Лева” з Днем медичного працівника. Бажаємо всім здоров’я, терпіння і злагоди.
Велика щира подяка всьому четвертому хірургічному поверху які приймали участь у порятунку Данилівної, бо вона відважилася Не без участі і підтримки хірурга-травматолога на операції колінних суглобів Досяк Мирослава Ігоровича, Хемич Тарас Олегович анестезіолога і всі бригади які приймали участь у операціях. Сердечна подяка Хемич Т.О. і Роману Мироновичу які позбавили Данилівну від такої “цяцьки”.
Одним словом за пів року було три втручання в моєму тілі.
Живу, ходжу, багато гуляю і ваги не набираю. Життя продовжується завдяки всім мед.працівникам з лікарні на вул. Ужгородській 1.
Велика щира подяка вам всім від родини Вовчок Галини
Невістка Наталя
Внучка Настя
Син Володя
26.07.2025
Хочу висловити щиру вдячність Досяку Мирославу Ігоровичу — лікарю з великої літери та справжньому професіоналу своєї справи.
Моя мама потрапила до нього зі складним випадком — перелом в області плеча. Ситуація вимагала високої точності, досвіду та швидких рішень. Операція пройшла швидко та успішно.
Особливо цінною стала його людяність. Мирослав Ігорович уважно ставився до мами, детально пояснював кожен крок, створював відчуття спокою та впевненості. Для мене, як для доньки, це мало величезне значення — я відчувала підтримку та залученість лікаря на кожному етапі.
Окремо хочу відзначити його лідерські якості. Він згуртував медичну команду, вибудував чітку роботу всього процесу та забезпечив високий рівень супроводу в лікарні. Навіть у державному закладі вдалося створити комфортні умови для пацієнтки.
Щиро дякую за професіоналізм, турботу та відданість своїй справі🙏🏻
Саме такі лікарі формують довіру до медицини.
Я солдат ЗСУ. Отримав поранення під м Бахмут – міновибухове в поперековий віділ 3 роки тому – дуже сильно покрутило ноги. Велика подяка Досяку Мирославу Ігоревичу за проведені ним операції дуже гарний спеціаліст в своїй сфері. Дякую велике
Хочу висловити Величезну подяку висококваліфікованому спеціалісту з великої літери ортопеду-травматологу Досяку Мирославу Ігоревичу за професіональний підхід щодо мого лікування,людяність і розуміння до людської болі.
Коли я звернувся до лікаря зі своєю хворобою,лікар попри свій щільний графік, радо відгукнувся мені допомогти.Коли я приїхав на прийом,спершу мені сподобався підхід до пацієнта,уважно мене вислухав,що мене турбує і я зразу відчув у своєму серці,що це лікар від Бога і саме він мені надасть дійсно професійну лікарську допомогу.
Я півтора місяці тому , на лівій руці на вказівному пальці перерізав два сухожилля і від того часу в мене не згинався палець.За рекомендацією одних знайомих,мені вони порадили звернутися саме до Мирослава Ігоривича,за що я їм дуже вдячний і не шкодую ні хвилини.Завдяки сучасним технологіям мені зробили якісну операцію,яка тривала до 2 годин.Я в першу чергу, завдячую Богові,що саме цей лікар мене оперував,він так якісно,професійно і акуратно наклав мені шви,я просто в захваті від його сумлінно виконаної роботи.Після цього, він мені призначив якісне лікування.Я дуже вдячний за його турботу і рекомендую його як справжнього спеціаліста і це без перебільшення.І кожного разу коли я приїжаю до лікаря на перев’язку,він завжди радо мене приймає і запевняє,що все буде добре.Сьогодні мені зняли гіпс,пройшов місяць після операції.Я чемно виконуючи всі рекомендації, які мені приписує Мирослав Ігоревич, і починаю помаленько згинати пальцем.
Я від свого імені раджу по допомогу звертатися тільки до цього лікаря Досяка Мирослава Ігоровича,за його чуйне ставлення до своїх хворих,а також, він фахівець своєї справи, щира,приємна і відверта людина.Бути лікарем,це його справжнє покликання.
Я бажаю Вам довгих років життя,вдячних пацієнтів. Низький Вам уклін за Вашу невтомну працю