5000+

пацієнтів

13

років досвіду

10

різноманітних відзнак

4

відрядження в зону бойових дій

Лікар ортопед-травматолог Досяк Мирослав Ігорович – фото

Спеціалізація

  • Лікування бойових травм: вогнепальні переломи, мінно-вибухові поранення. Консервативне та оперативне лікування ран, дефектів м’яких тканин
  • Ендопротезування великих суглобів: заміна кульшового суглоба, заміна колінного суглоба
  • Транспозиції сухожилків верхніх та нижніх кінцівок при травмах та захворюваннях периферичних нервів, травмах м’язів та сухожилків, падаюча стопа або парез стопи
  • Оперативне лікування переломів верхніх та нижніх кінцівок: відкрита репозиція переломів, накістковий остеосинтез пластинами з кутовою стабільністю, остеосинтез по Веберу
  • Закрита репозиція переломів, блокуючий інтрамедулярний остеосинтез
  • Оперативне лікування переломів проксимального та дистального відділів стегнової кістки системою PFN, DHS/DCS. Субтотальне ендопротезування при переломі шийки стегна
  • Оперативне лікування відкритих переломів; закритих фрагментарних багатоуламкових переломів методом позавогнищевого остеосинтезу апаратами зовнішньої фіксації (Ілізарова, Костюка, типу АО, комбіновані спице-стержневі апарати)
  • Оперативне лікування незрощених та неправильнозрощених переломів, псевдоартрозів, кісткових дефектів (реостеосинтез переломів пластинами, АЗФ з кістковою аутопластикою, аллопластикою)
  • Оперативне лікування деформацій кисті та стопи
  • Консервативне лікування та ведення хворих з переломами та вивихами кісток (закрита репозиція переломів, гіпсова іммобілізація)

Де я працюю

  • 8 міська клінічна лікарня
    вул. Навроцького, 23, Львів
  • 1 міська клінічна лікарня
    вул. Ужгородська, 1, Львів
Телефонуйте, або пишіть в telegram/viber:



Хочу висловити щиру подяку Досяку

Рентген до і після операції по ендопротезуванню кульшового суглоба

Хочу висловити щиру подяку Досяку Мирославу Ігоровичу за високопрофесійну роботу, турботу та увагу під час моєї операції з протезування кульшового суглоба. Завдяки Вашій майстерності та чуйності, я отримала не лише фізичне полегшення, а й повернула віру в якісну медицину.

Операція пройшла успішно, а процес реабілітації проходить набагато легше, ніж я очікувала. Ви – лікар з великої літери, який ставиться до пацієнтів з теплом та розумінням.

Дякую за Вашу підтримку, увагу до деталей і готовність відповісти на всі мої запитання. Я щиро вдячна за Вашу працю та бажаю Вам успіхів у подальшій кар’єрі, міцного здоров’я та всього найкращого!

Галина

Після перелому руки, через легке

Після перелому руки, через легке зміщення, кістка в гіпсі не зросталась місяць. По рекомендації звернувся до Мирослава Ігоровича. Він оцінив ситуацію, і що важливо, все доступно пояснив, і щоб, не затягувати ускладнену ситуацію, була призначена операція через день. Все пройшло успішно.
Вдячний лікарю за професіоналізм та людяність. Хай у Вашому житті буде стільки ж доброти, скільки Ви даруєте своїм пацієнтам. Завдяки Вам я знову можу повернутися до звичного життя.

Антон

Хочу висловити щиру подяку ортопеду-травматологу

Хочу висловити щиру подяку ортопеду-травматологу Досяку Мирославу Ігоровичу за професіоналізм і уважне ставлення. Звернувся з діагнозом — перелом шийки плечової кістки, що потребував оперативного лікування.

Лікар детально пояснив тактику лікування, операція пройшла успішно та без ускладнень. Післяопераційний супровід був на високому рівні, відновлення проходить з позитивною динамікою.

Щиро вдячний за якісну медичну допомогу та рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста.

Роман

Дуже вдячна лікарю Досяку Мирославу

Дуже вдячна лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу за те, що він прооперував мене (заміна лівого кульшового суглобу). І позбавив мене нестерпного болю, який я терпіла протягом року і не могла обходитись без знеболюючого і ходила з паличкою.
Мирослав Ігорович дуже хороша людина, приємний в спілкуванні – це лікар від Бога.
Щиро дякую Вам і Вашій команді за високий професіоналізм, людяність і невтомну працю!
З повагою Дмитрик Марія (69р.)

Дмитрик Марія

Доброго дня хочу залишити свій відгук про лікаря ортопеда травматолога

Доброго дня хочу залишити свій відгук про лікаря ортопеда травматолога. Досяк Мирослава Ігоровича це справжній лікар своєї справи: толерантний, уважний та розумний. Він допоміг мені вирішити проблему з моїми руками які більш, як два роки затерпали та боліли. І кожної ночі я просипалася від болю та не висиплася взагалі Коли інші доктори мені радили, що з цією проблемою живуть і потрібно їх розминати і так продовжувати жити. Він чітко мені відповів коли я звернулася до нього, що потрібно оперувати. Прооперувавши мені стало краще я сплю цілу ніч і більше не затерпають мої руки. Дякую вам лікарю, Дай вам Боже здоров*я, ще багато років трудитися у своїй професійній сфері.

Домшин Марія

Від щирого серця хочу подякувати

Від щирого серця хочу подякувати лікарю ортопеду-травматологу за врятовану руку!
Понад рік я лікувала хрусткий палець (стенозуючий лігаментит), але жодне лікування не давало результату. Та нещодавно доля звела мене з чудовою людиною — лікарем від Бога, Досяком Мирославом Ігоровичем. Після детального обстеження було прийнято рішення про оперативне втручання.

Операція пройшла успішно, і на сьогодні функції руки повністю відновилися.

Мирославе Ігоровичу, щиро дякую Вам за високий професіоналізм, відданість своїй справі, людяність і доброту! Без жодних сумнівів звертатимусь до Вас у разі потреби й із вдячністю рекомендуватиму іншим.

Велике Вам спасибі!

Марія

Висловлюю велику вдячність лікарю

Висловлюю велику вдячність лікарю-травматологу Досяку Мирославу Ігоровичу. Також його помічникам Тарасу Олеговичу, Валерію Семеновичу і медсестрам. Весь колектив дуже уважний до пацієнта.
Мені було прооперовано обидві руки: праву – на початку року, в ліву – зараз, в середині жовтня ( карпальні канали).
Операції проводив Мирослав Ігорович. Він висококласний спеціаліст, професіонал своєї справи.
Уважна і чуйна людина.
Рекомендую.
Від усього серця дякую, Мирослав Ігорович.
Всього вам найкращого.
З повагою Сорокіна Ірина

Ірина Сорокіна

Хочу щиро подякувати ортопеду-травматологу Досяку

Хочу щиро подякувати ортопеду-травматологу Досяку Мирославу Ігоровичу, лікарю з великої літери, справжньому професіоналу своєї справи, за вдало проведену операцію 20.01.2026р. по заміні кульшового суглобу. Окрім того, Мирослав Ігорович прекрасна людина,якій з першої зустрічі починаєш довіряти. Професійна консультація не залишила у мене сумнівів щодо операції і приємно здивувала підтримка на протязі всього перебування у лікарні. Хай Бог береже Вас,Мирославе Ігоровичу, за Ваше добре серце і прекрасні руки! Міцного Вам здоров’я, щоб мали сили допомагати людям, бо такого лікаря, не часто зустрінеш! З повагою Кутна Лілія.

Кутна Лілія

Хочу подякувати Досяку Мирославу Ігоровичу

Хочу подякувати Досяку Мирославу Ігоровичу за його роботу і за те що спас руку прооперував і зробив все що потрібно і більше особисто я дуже радий що саме до нього я попав в мене було важке поранення мінно вибухове і шанси на ампутацію були досить великі, але завдяки професійним навичкам саме цього лікаря моя рука йде на поправку хочу подякувати за роботу нагляд який лікар особисто проводить продовж всього мого лікування пунктуальність і професійність і також всім іншим працівникам які супроводжують мене дякую!!!

Террор

Хочу висловити щиру подяку пану

Хочу висловити щиру подяку пану Мирославу за якісну, високопрофесійну, кваліфіковану допомогу у лікуванні застарілого перелому двох кісток правої руки, який мучив мене більше місяця. Завдяки проведеній паном Мирославом операції моя рука потихенько відновлюється. Рани від надрізів заживають щвидко і без ускладнень.
Дякую пане, Лікарю!

Сергій Шибистий
 

Подзвонити: +38 097 772 1310