
пацієнтів
років досвіду
різноманітних відзнак
відрядження в зону бойових дій

Хочу висловити щиру подяку Досяку Мирославу Ігоровичу за високопрофесійну роботу, турботу та увагу під час моєї операції з протезування кульшового суглоба. Завдяки Вашій майстерності та чуйності, я отримала не лише фізичне полегшення, а й повернула віру в якісну медицину.
Операція пройшла успішно, а процес реабілітації проходить набагато легше, ніж я очікувала. Ви – лікар з великої літери, який ставиться до пацієнтів з теплом та розумінням.
Дякую за Вашу підтримку, увагу до деталей і готовність відповісти на всі мої запитання. Я щиро вдячна за Вашу працю та бажаю Вам успіхів у подальшій кар’єрі, міцного здоров’я та всього найкращого!
Доброго дня хочу залишити свій відгук про лікаря травматолога. Досяку Мирославу Ігоровичу! Це лікар своєї справи, допоміг вирішити мої проблеми з моїми травмами. Уважний, акуратний!
Завжди з посмішкою, все розкаже, пояснить як потрібно. Побільше б таких лікарів! Враження від лікаря тільки позитивні.
Грамотний підхід, спокійна атмосфера, дуже приємний, уважний і грамотний фахівець!
Висловлюю щиру подяку лікарю Досяку Мирославу Ігоровичу за професійно виконану операцію та уважне ставлення. Мені проводили операцію на 5-му пальці із зашиванням сухожилля, і завдяки його майстерності все пройшло успішно. Період відновлення теж проходить добре, що є підтвердженням високого рівня роботи лікаря.
Відео місяць після операції – реабілітація триває:
Як і в багатьох моїх побратимів, моє життя після 24.02.22 р. чітко розділилося на «до» і «після».
До: майстер художнього кування металу, достатньо успішний підприємець, засновник художньої майстерні «Кузня Лев» з чималим доробком в історичній частині нашого рідного міста.
Після: з 25.02.22 р головний сержант мотопіхотної роти, позивний «Лев», довга оборона Попасної, перше поранення – осколок танкового снаряду розтрощив щелепу, але, на щастя, на ній і зупинився . Лікування в тому числі і у ЛОКЛ, за це окрема подяка відділенню щелепно-лицевої хірургії, і особисто її керівнику, Пастернаку Ю.Б. Одужання і повернення на передову, цього разу, враховуючи особисто спалену ворожу броню з особовим складом, вже на посаду головного сержанта окремого протитанкового взводу. Бойовий шлях: Херсон-Авдіївка-Бахмут.
Під час оборони Бахмуту в районі населеного пункту Опитне після розриву танкового снаряду я отримав вогнепальне осколкове поранення правої кисті з наявністю стороннього тіла, вогнепальним пораненням 1 п’ястної кістки, дефектом м’яких тканин, дефектом кістки, вогнепальними осколковими пораненнями обох стегон.
По етапах трьохденної евакуації Дружківка–Дніпро–Львів прибув на лікування в хірургічне відділення ВП «Лікарня Святого Луки». Лікуючий лікар – Досяк Мирослав Ігорович.
Щодо перебігу лікування проведено оперативне втручання з видалення залишків снаряду, очищення вогнищ від сторонніх матеріалів і відмерлих тканин, накладання АЗР на кисть руки. Враховуючи вже чималий досвід лікування після поранень, хочу від себе особисто, а також від своїх побратимів, з якими разом прибув і проходив лікування, висловити щиру подяку лікуючому лікарю, Досяку Мирославу Ігоровичу, за високопрофесійну роботу, і на мою гордість, галицьку гостинність і розуміння.
Наслідки важкого поранення обмежили функції руки, та час вимагає ставати в стрій і міцно тримати зброю. Та й правиця у коваля повинна бути міцною і вправною. Після мого повторного звернення Мирослав Ігорович, відгукнувся, спланував і успішно провів кісткову аутопластику дефекту 1 п’ястної кістки МОС пластиною та теноліз розгиначів 1 пальця.
Міцність і функції правиці відновлено. Після реабілітації завдяки якісному лікуванню я знову зможу міцно тримати в руках і використовувати протитанкову зброю, та після нашої спільної Перемоги повернутися до свого ремесла.
Ще раз велика подяка Вам, Мирославове Ігоровичу, та усьому медичному колективу лікарні ВП «Лікарня Святого Луки». Разом переможемо. Слава Україні!
Щира подяка лікарю ортопеду-травматологу, п. Досяку Мирославу Ігоровичу, за проведену ним операцію по заміні колінного суглобу, а також його команді та персоналу хірургічного відділення Львівської 1-міської клінічної лікарні ім. Князя Лева.
Нехай Господь благословить вас у такій нелегкій, відданій праці!
Доброго дня і спокою усім. У цей нелегкий для усіх нас час, направду, хочеться вклонитися людям, які незважаючи ні на що, попри всілякі негаразди чи навіть складні ситуації, залишаються Людьми з великої літери. Саме серед таких, є лікар ортопед-травматолог, Досяк Мирослав Ігорович. Фахівець своєї справи, надзвичайно виважена, толерантна і щира людина. Він, вміє знайти підхід до кожного пацієнтів, вселяючи надію на 100% одужання!
Мій чоловік, Юрій, потрапив в 1 міську клінічну лікарню м. Львова, з досить непростим переломом гомілки (до речі, третій перелом в одному і тому ж місці). Лікарі радили ввести у внутрішній канал кістки інтрамедулярний металевий стержень. Мирослав Ігорович, сказав — дайте мені день-два все добре обдумати, щоб прийняти єдине правильне рішення, за цей час зійде набряк з ноги, тоді й зможемо приступити до операції. І рішення було прийнято — поставити на ногу апарат Ілізарова, адже в попередніх випадках у чоловіка був остеомієліт кістки, тому, щоб не провокувати спалах інфекції жодні внутрішні з’єднання не підходили, лише апарат зовнішньої фіксації. Тож, сказано — зроблено. Операція пройшла успішно, надіємося на максимально можливе зростання кісток та на швидке одужання.
А Мирославу Ігоровичу — щира вдячність за професійний підхід до своєї справи, за тактовність, за людяність, за доброту! Це — великого вартує!
Окрема подяка усьому колективу хірургічного відділення ЛЬВІВСЬКОЇ ПЕРШОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ ІМЕНІ КНЯЗЯ ЛЕВА, за чітку і злагоджену роботу.
P.S. А ще хочу зазначити — тут дуже чисто, ситно і комфортно, що дуже важливо для пацієнтів.
Успіхів вам і мирного неба медики, України!
Щиро дякую лікарю-ортопеду-травматологу Мирославу Ігоровичу Досяку за його професіоналізм і допомогу. А також, звичайно, персоналу лікарні, який виконував свою роботу ідеально).
Під час поїздки на велосипеді, в певний момент втратив контроль і злетів із нього. Я вдарився безпосередньо ключицею об стовбець, в результаті чого стався перелом ключиці зі зміщенням, після рентгену мені порекомендували лікаря Досяка Мирослава Ігоровича та направили до 1-А міська лікарня ім. Князя Лева де мені після нетривалого очікування зробили операцію на ключиці зі встановленням пластини. Операція пройшла прекрасно і вже за тиждень міг помалу розробляти руку, в потім вже і плече. Весь постопераційний період Мирослав Ігорович був зі мною на зв’язку і слідкував за моїм виздоровленням.
Всього звичайно не розкажеш, але, якщо коротко, то я неймовірно задоволений максимальним професіоналізмом, привітністю і добродушністю Мирослава Ігоровича і всього персоналу лікарні з якими мені пощастило мати справу. Ще раз дякую!
Хочу щиро подякувати лікарю-травматологу Мирославу Ігоровичу за його доброту, уважність і професіоналізм. У моєму віці кожна травма дається нелегко, і я дуже переживала, коли готувалася до операції, заміна кульшового суглоба (це моя перша операція у моїх 72 роки) але завдяки золотим рукам і чуйному ставленню цього лікаря, я швидко пішла на поправку.
Хочу висловити щиру подяку хірургу-ортопеду Досяку Мирославу Ігоровичу, до якого я звернулась з приводу травматичного перелому плеча. Професійно та переконливо Мирослав Ігорович пояснив мені “плюси” та “мінуси” металоостеосинтезу, можливості реабілітації та практично повного відновлення функцій руки. Його інтелігентність, професійність, фаховість, чуйність та розуміння пацієнта справили на мене велике враження і я без будь-якого сумніву погодилась на хірургічне втручання, яке було успішним.
Шановний Мирославу Ігоровичу, хочу побажати Вам плідної роботи в мирний і щасливий час для нашої України, який неодмінно настане.
З великою повагою та дячністю, Ірина Галькевич
З дня аварії минуло більше року, було проведено не одну операцію на ногу, коли вже думала, що все позаду, і тут повторний рентгент та невтішний результат: перелом не зрісся, остомеліт, пластина не прижилась. Лікарі відправили в Київ на консультацію, там сказали , що якщо не знайду у Львові лікаря , який погодиться мене прооперувати , тоді приїхати до них. Дякувати Богу, зустріла знайомого, який порекомендував мені лікаря ортопеда-травматолога – Досяка Мирослава Ігоровича. Коли я прийшла до нього на консультацію, думала , що знову почую відмову, як і від інших лікарів. Він довго роздивлявся рентгенівські знімки , оглядав ногу, розпитував, що сталося, і тут сказав: “Я тоговий вас прооперувати, я візьмусь за лікування вашої ноги, не хвилюйтеся, все буде добре”.
Вже через 5 днів операцію було успішно проведено.
Від щирого серця хочу сказати Вам, Мирославе Ігоровичу, велике дякую, завдяки Вашій нелегкій праці я зможу ходити. Ви – лікар від Бога, хороший спеціаліст, а ще відповідальна і дуже добра людина, яка вміє підтримати ,розрадити та пожартувати. Я бажаю здоров’я Вам, Вашим близьким і Вашим пацієнтіам , а також успіхів і добробуту у діяльності, миру і щастя в житті.
Окреме дякую лікарям-інтернам: Ярославу Семеновичу і Тарасу Олеговичу, лікарю-анестезіологу, та всьому медичному персоналу!
Коментар лікаря:
Лікування було проведено в декілька етапів. Оскільки у пацієнтки при огляді діагностовано септичну нестабільність металофіксаторів, хронічний остеомієліт великого мілкової кістки та стійку еквіно-варусну деформацію стопи(“кінська стопа”) першим етапом виконано видалення пластини, санація рани та позавогнищевий остеосинтез апаратом Ілізарова. Другим етапом виконано перемонтаж АЗФ та поступова керекція еквіно варусної деформації стопи в апараті Ілізарова.